info@autoadler.cz

  +420 602 280 983

1. slider

Váš spolehlivý prodejce na trhu s ojetými vozy

2.slider

Váš spolehlivý prodejce na trhu s ojetými vozy

3. slider

Váš spolehlivý prodejce na trhu s ojetými vozy

Potřebujete půjčit vozidlo ?

Vyberte si u nás z naší nabídky vozidel nebo nás kontaktujte a my pro Vás vybereme ideální vůz. U nás si můžete zapůjčit vozidlo rychle a bez starostí. Půjčujeme osobní i užitková vozidla. Potřebujete-li přestěhovat nebo jen náhradní vozidlo do města, pak jsem pro Vás ta nejlepší volba. Půjčte si od nás automobil ještě dnes.

Potřebujete pojistit vozidlo? Žádný problém. Zajistíme pro Vás komplexní auto pojištění. S námi se na cestách nemusíte ničeho obávat.

Naše vozy jsou pravidělně servisovány

Potřebujete-li informace o autech, ceník zapůjčených vozů nebo jiné informace, kdykoli se nám ozvěte.  ✆  +420 602 280 983

Z

Vysoká kvalita služeb

Na nás se můžete kdykoli spolehnout

Rychlost a profesionalita

Zaručeně perfektní přístup

Perfektní servis

Všechny vozy jsou pravidelně servisovány

Péče a vysoká spolehlivost

Se vším Vám poradíme

Postup rezervace či koupi auta

Nevíte-li si rady, nemějte žádné obavy. Poradíme Vám jak postupovat při rezervaci vozdila či koupi nového auta. Všechny formality zařídíme za Vás. Jsmě přední prodejci ojetých osobních automobilů v České Republice! I Vy se na nás můžete kdykoliv spolehnout. Poradíme Vám s financováním a pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší Vůz pro Vás.

Naši odborníci Vám vždy poradí. Naši pracovníci jsou vyškolení profesionálové a pomohou i Vám. Jsme Váš spolehlivý partner na trhu s ojetými vozy.